CYKLOTÁBOR ZLENICE

 

Na cyklotábor se těšily hlavně děti, které milují jízdu na kolech. Trasa směrem ke Zlenicím u Čerčan, kterou ujely – zhruba 55 km, dala některým ale zabrat. I ti, kteří už byli unavení, se ale dali „vybudit“ ještě k dalším kilometrům a cestu zvládli všichni.

Na táboře je čekala kromě dalších vyjížděk na kole spousta dalších aktivit – šipkovaná v lese, sportovní a zábavné soutěže,  večerní posezení u ohně a při společných hodnoceních.

Děti si psaly a malovaly své deníky, kde vždy vyzdvihly, co se jim za celý prožitý den nejvíce líbilo. Ve volných chvílích vyráběly náramky, hrály fotbal, nebo stolní hry. Určitě nezapomenutelný pro ně byl společný výlet na zámek Konopiště, kde obdivovaly brnění, zbraně a lovecké trofeje. Na dalším výletě poznaly zámek ve Vysoké Lhotě, kde jsou slavné kočáry, které se zapůjčují do filmů a pohádek a také sedla a ostatní věci, týkající se postrojů koní. Toto zaujalo všechny děti, ale hlavně chlapci si pak přišli na své při návštěvě známého Technického muzea v Lešanech, kde je k vidění vojenská technika a podobně. Celkově se jim celý tábor vydařil a vrátily se spokojené.

IMAG0739IMAG0802IMAG0745IMAG0759