Vánoční besídka

Na Vánoční besídce našeho dětského domova jsme vystupovali se scénkou Sněhurka společně s našimi vychovateli. Paní Muchová hrála trpaslíka a pan Štrobich Sněhurku!! 🙂 Už při nácviku jsme zažili spoustu legrace, ale nikdo z nás nečekal, jaký velký úspěch budeme mít při představení. Posuďte sami z fotografií. A protože jsem byli i hodní, tak jsme dostali od Ježíška i nějaké dárečky.

Naše krásná SněhurkaOživí nebo neoživí trpaslíci svoji Sněhurku?? Najde se někdo, kdo ji políbí??


Noviny

22. 10. nás naši vychovatelé překvapili hrou, ve které jsme bojovali proti 1. skupině. Veškeré hry se uskutečnili s novinami – lepení co nejdelšího hada z vytrhaných proužků paůíru, výroba 3D objektů, kuliček a nakonec i bitva v úklidu svého určeného prostoru od kuliček. Při soutěžích byla legrace a nám se i dařilo – nakonec jsme vyhráli 🙂

Turnaj 1. vs 2. skupina

Na den 22. 10. 2011 si pro nás vychovatelé připravili zajímavou soutěž.

Nejdříve jsme měli  z novin vytvořit co nejdelší had. Museli jsme vytrhávat co nejslabší, ale zároveň nejdelší, proužky papíru a následně je slepit k sobě. Tuto soutěž vyhrála, bohužel, 2. skupina.

V další soutěži jsme byli naopak úspěšnější my. Úkolem bylo vytvořit z papíru 3D výrobky. Díky Patrikovi jsme toto zvládli lépe než naši soupeři.

Následně jsme měli z papírů vyrobit co největší počet kouliček – na čas. To jsme opět prohráli v poměru 184 : 226. 🙁

Poslední soutěž byla nejlepší. Asi očekáváte kuličkovou bitvu. Máte pravdu, ale byla to bitva neobyčejná, protože my jsme „bojovali“ v tom, kdo lépe uklidí od kuliček svoji stranu hřiště. Byla to velká legrace a nakonec jsme vyhráli o jednu jedinou kuličku.

Takže stav byl 2 : 2 a o vítězi musel rozhodnout fotbalový zápas. A to už ani nevíme, jak to vlastně dopadlo 🙂

Dýňové slavnosti

S naší paní vychovatelkou jsme se zúčastnili skvělé akce, Dýňové slavnosti. My jsme si ji ale přejmenovali na akci Kluci v akci. Z fotografií vidíte proč. Bylo to nádherné – dostali jsme nožíky a dlabali jsme a dlabali a dlabali … Dali jsme do toho spoustu energie, fantazie a tvořivosti. No, řekněte sami, nejsme my to kluci šikovní?? 🙂